Участь викладачів кафедри в Науковій конференції до 150-річчя Агатангела Кримського

15 квітня на базі Національного університету «Острозька академія» відбулася Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Ідентичність. Дискурс. Імагологія», присвячена 150-річчю Агатангела Кримського. На пленарному засіданні про різноаспектну діяльність ученого доповідали: доктор філологічних наук, професор Познанського університету імені Адама Міцкевича Ярослав Поліщук, докторка філологічних наук, професорка кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури Волинського національного університету імені Лесі Українки Марія Моклиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови та прикладної лінгвістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Галина Наєнко, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» Світлана КОЧЕРГА та інші відомі вчені.

У роботі секції «Проблеми сучасного українського мовознавства, лінгвостилістики та лінгводидактики у світлі праць Агатангела Кримського» взяли участь докторка філологічних наук, доцентка Марія Брус із доповіддю «Проблема фемінітивотворення в українській мові початку ХХ століття (на основі «Російсько-українського словника» за ред. А. Кримського)» та кандидатка філологічних наук, доцентка Любов Пена з доповіддю «Мовознавча термінологія в «Російсько-українському словнику» за редакцією Агатангела Кримського».