Відбулася нарада викладачів кафедри української мови, які проводять онлайн-заняття з української мови

5 травня 2021 року відбулась нарада викладачів кафедри української мови, які проводять онлайн-заняття з української мови для абітурієнтів ПНУ.
Організаторка й ідейна натхненниця онлайн-курсу Ірина Джочка зазначила, що такий вид роботи дає результат, оскільки маємо багато слухачів, незважаючи на двогодинні, іноді й тригодинні заняття, а їх проведено вже 7!
Слід зазначити, що абітурієнти кожного разу просять додатковий час для копіювання слайдів презентації, які є інтелектуальною власністю викладачів нашої кафедри.
Саме тому на методраді вирішили створити електронний підручник з української мови у вигляді презентацій до кожного її розділу (ідея Віри Пітель).
Втілюватимуть цю ідею в онлайн-життя Василь Пітель, Віра Пітель, Роксолана Стефурак, Ірина Джочка, Наталія Іванишин, Оксана Ципердюк, Любов Пена, Іван Думчак та Ірина Бабій.