Викладачі кафедри української мови взяли участь у Міжнародному науковому конгресі «Василь Стефаник і світова культура», присвяченому 150-річчю з дня народження Василя Стефаника.
Під час роботи VI дискусійної панелі «Мовностилістичні особливості художнього світу Василя Стефаника» із доповіддю «Епітетна характеристика персонажів у новелах Василя Стефаника» виступив завідувач кафедри української мови, професор Василь Ґрещук; професорка Марія Голянич доповіла з темою «Внутрішня форма слова як засіб образотворення у новелах Василя Стефаника».
Учасниками панельної дискусії стали доценти Ірина Бабій, Михайло Бігусяк, Марія Брус, Ірина Джочка, Любов Пена, Наталія Пославська, Оксана Семенюк і Оксана Ципердюк.