Онлайн-марафон підготовки до ЗНО з кафедрою української мови триває!

У неділю, 16 травня, доцент Іван Думчак провів дев’яте заняття на тему «Синтаксис складного речення».
Абітурієнти мали змогу систематизувати матеріал про типи складних речень, пряму й непряму мову, глибше пізнати особливості пунктуації в зазначених конструкціях. Відрадно, що майбутні вступники старанно й уважно виконували запропоновані вправи та тести, були активними упродовж майже 2,5 годин онлайн-заняття.  При опрацюванні розділових знаків у безсполучниковому реченні виникали жваві дискусії.
Приємно, що в кінці заняття, сподіваємося, майбутні наші студенти висловлювали вдячність за проведений онлайн-урок.
Маємо надію, що онлайн-уроки, які зініціювали викладачі кафедри української мови, допоможуть нашим слухачам успішно скласти ЗНО та вступити на омріяну спеціальність.  Звичайно ж, чекаємо таку талановиту, небайдужу, активну й цілеспрямовану молодь у авдиторіях ПНУ.
А 23 травня запрошуємо усіх охочих на онлайн-заняття з викладачкою Іриною Бабій. До розгляду буде запропоновано тему «Стилістика. Розвиток мовлення».
Отож готуємося до ЗНО разом – викладачі й майбутні студенти!
Усе буде добре!