Відбулася нарада щодо проходження діалектологічної практики

Щороку на Факультеті філології відбувається навчальна діалектологічна практика студентів ІІ курсу спеціальностей 035 Філологія (Українська мова і література) і 014 Середня освіта (Українська мова і література).
4 червня настановчу зустріч із практикантами провели керівники-методисти. Із вітальним словом виступив доцент кафедри української мови Михайло Бігусяк, який розповів про особливості дослідження діалектів.
Завідувач кафедри української мови, професор Василь Ґрещук закцентував на методичних рекомендаціях, за якими практиканти будуть працювати, і наголосив: «Що сільце, то слівце».
Доцентка кафедри загального та германського мовознавства Валентина Ґрещук розповіла про особливості збирання діалектів та поділилася власним досвідом, а також згадала про свої перші кроки педагогічної діяльності у Яблуницькій школі, де студенти групи УМЛс/о-22 проходитимуть практику.
7-8 червня групи УМЛс/о-21, УМЛс/о-22, УМЛф-21 вирушають на бази практики. Цьогоріч це села Татарів, Яблуниця та Чортовець.
Бажаємо студентам плідної та цікавої роботи!