Тривають захисти курсових робіт

7 червня відбувся захист курсових робіт. Комісія у складі Брус Марії Петрівни, Пени Любові Іванівни та Ципердюк Оксани Дмитрівни оцінювала наукові здобутки з української мови студентів другого курсу (Гавера Вікторія, Ошитко Ярина, Починок Зоряна, Дейнега Іванна, Джердж Соломія,  Карп’юк Ганна, Файфрук Лілія) та з методики викладання української мови студентів третього курсу (Блискун Оксана, Стрілецька Мар’яна, Попич Лідія, Микитишин Вікторія, Котік Аліна, Рибчак Соломія, Рачківська Олеся). Для другокурсниць це був науковий дебют. Юні дослідниці належно впоралися із завданнями, продемонстрували добрий рівень написання робіт, обізнаність із новітніми досягненнями в галузі лінгвістики та методики, уміння репрезентувати результати своїх досліджень, успішно демонстрували свої напрацювання у підготовлених презентаціях.