На Факультеті філології завершилися державні іспити

У п’ятницю, 25 червня, завершила свою роботу Екзаменаційна комісія № 1 зі складання державних іспитів з української мови, української літератури та методик їх викладання.
Упродовж двох тижнів студенти спеціальностей 035 Філологія (Українська мова і література) та 014 Середня освіта (Українська мова і література) мали змогу презентувати свої бакалаврські дослідження та скласти комплексний державний екзамен.
Відмінні оцінки за захисти робіт отримали Вікторія Зорій («Ключові слова в художньому тексті Степана Процюка «Троянда ритуального болю»; науковий керівник – к.ф.н., доц. Стефурак Роксолана Іванівна), Аліна Моргун («Мова поезій Тараса Мельничука»; науковий керівник – д.ф.н., проф. Ґрещук Василь Васильович), Валентина Сенів («Фразеологізми як компонент ідіостилю Марії Ткачівської»; науковий керівник – к.ф.н., доц. Пена Любов Іванівна), Наталія Федірків («Голос і тон персонажів у романі Марії Матіос «Солодка Даруся»; науковий керівник – д.ф.н., проф. Голянич Марія Іванівна), Лілія Кобута («Ономастикон с. Перекоси Калуського району Івано-Франківської області в контексті вивчення різнорівневих мовних явищ у середній школі»; науковий керівник – к.ф.н., доц. Ципердюк Оксана Дмитрівна), Тетяна СлободянКультура міжособистісного спілкування в учнівському середовищі»; науковий керівник – к.ф.н., доц. Ґрещук Валентина Василівна), Тетяна Тягур («Елементи лінгвістичного аналізу тексту на уроках української мови в середній школі»; науковий керівник – к.ф.н., доц. Іванишин Наталія Ярославівна), Василина Чеховська («Відомості з діалектології на уроках української мови»; науковий керівник – к.ф.н., доц. Ґрещук Валентина Василівна).
Екзаменаційна комісія відзначила усні відповіді Юлії Гашинської, Анни Мотики, Діани Тисяк, Євгенії Палійчук і Галини Шиндак.
Щиро вітаємо наших дипломованих бакалаврів!
Нагадуємо, що завтра, 30 червня, відбудеться єдиний вступний іспит з іноземної мови. Бажаємо абітурієнтам успіхів і охоче запрошуємо на навчання до нас у магістратуру.
До зустрічі у вересні!