Засідання підсекції граматики української мови

06 квітня 2022 року в рамках звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021 рік провела свою роботу підсекція граматики української мови нашої кафедри під керівництвом доктора філологічних наук, професора Володимира Барчука (тема доповіді «Давноминулий час: статус, семантика, функціонування»). Із доповідями також виступили кандидат філологічних наук, доцент Василь Пітель («Функційне навантаження незакінчених речень у художньому тексті»), кандидат філологічних наук, доцент Ірина Джочка («Частки як компоненти омокомплексів в українській мові: семантико-структурний аспект»), кандидат філологічних наук, доцент Наталія Пославська («Експресивний синтаксис прози В. Петрова-Домонтовича»).
Вчені єдині! Разом ми сильніші!