Засідання підсекції лінгвопоетики та лінгвопрагматики української мови

«Коли живе мова – живе й народ» – ця фраза стала гаслом студентської звітної наукової конференції секції «Лінгвопоетика та лінгвопрагматика української мови», що відбулася 7 квітня 2022 року.
Її керівницею була доцентка кафедри української мови, Роксолана Іванівна Стефурак, а учасниками  ̶  бакалаврині (IV курс) та магістрині (І курсу) Факультету філології.
На конференції виголошено дванадцять доповідей, присвячених окремим поняттям лінгвопоетики та лінгвопрагматики. Дослідження, здебільшого, проводились на матеріалі українських художніх текстів.
Конференція пройшла цікаво, у комфортній атмосфері.
Наприкінці було вибрано чотири найкращі студентські наукові роботи, а саме:
–  Федірків Н. «Голос та тон у творі Марії Матіос «Букова земля»»;
–  Кіш Е. «Кодування української ментальності в народних казках (на основі аналізу морально-етичних концептів)»;
–  Рачківська О. «Синоніми та антоніми на уроках української мови у школі (на матеріалі підручника з української літератури для 8 класу)»;
–  Зорій В. «Лексико-тематичні лінії художнього тексту Степана Процюка «Маски опадають повільно»».
Усі студенти продемонстрували високий науковий рівень досліджень, ґрунтовні знання з опрацьованих тем та жагу до вивчення й розвитку нового у сфері сучасної лінгвістики, що неабияк важливо в цей складний для нас час, адже коли розвивається мова – вона живе, а живе мова – живе й народ.