21 квітня відділ стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України організував вебінар «Художньо-публіцистичний дискурс у сучасній мовно-культурній трансформації України», який об’єднав науковців зі всієї України. Виголошені виступи стосувалися актуальних питань сучасної лінгвостилістики, зокрема лінгвософського сприймання й осмислення буття, його нових реалій. До присутніх звернувся директор Інституту української мови професор Павло Гриценко, який серед іншого наголосив на важливості фіксування індивідуальних рецепцій сучасних явищ.
На заході були присутні викладачки кафедри – докторка філологічних наук, доцентка Марія Брус та кандидатка філологічних наук, доцентка Любов Пена.