24 травня відбувся захист курсових робіт із методики викладання української мови при комісії у складі Марії Петрівни Брус, Любові Іванівни Пени та Оксани Дмитрівни Ципердюк. Свої наукові напрацювання, що стосувалися актуальних методичних проблем, представили студентки третього курсу спеціальності “Середня освіта. Українська мова і література”. Юні дослідниці виявили зацікавлення тематикою своїх досліджень, добре впоралися з поставленими завданнями, про що засвідчили їхні виступи із презентаціями та відповіді на питання членів комісії.
Захист курсових робіт
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2022/05/Screenshot-2971-1024x640.png)