Студентки групи УМЛсо-21 Бойчук Оксана та Мороз Марія (науковий керівник – доцент кафедри української мови Пена Любов) взяли участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції «Формування сучасної науки: методика та практика», проведеній дистанційно. Юні дослідниці представили результати своїх наукових розвідок, над якими вони працюють під час написання курсових робіт. Тези виступів опубліковані у збірнику матеріалів конференції.
Вітаємо з першими кроками на науковій ниві!
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/04/screenshot-3670.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/04/screenshot-3671.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/04/screenshot-3672.png)
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2023/04/screenshot-3669.png)