ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

У квітні 2024 року викладачі кафедри української мови ПНУ успішно пройшли освітні курси на різноманітних онлайн-платформах, здобувши підтверджувальні сертифікати.

Кандидатка філологічних наук, доцентка Іванишин Наталія Ярославівна вдосконалила свій професійний рівень під час вивчення курсів: «МовиТи: як залюбитись в українську», «Цифровий учитель», «Ші для всіх».

Кандидатка філологічних наук, доцентка Пена Любов Іванівна підвищила кваліфікацію за програмою Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Мова, мовлення, терапія: міждисциплінарний підхід» та пройшла онлайн-курси: «Перша психологічна допомога», «Університети та Вікіпедія: нові можливості та практичний досвід».

Ґрещук Василь Васильович, доктор філологічних наук, професор, і Ґрещук Валентина Василівна, кандидатка філологічних наук, доцентка, підвищили свій професійний рівень в ході вивчення курсу «Цифровий учитель».

Кандидатка філологічних наук, доцентка Джочка Ірина Федорівна пройшла курс «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи».

Думчак Іван Михайлович, кандидат філологічних наук, доцент, закінчив курс «Наука повсякденного мислення».

Кандидатка філологічних наук, доцентка Ципердюк Оксана Дмитрівна опанувала курси: «Вікіпедія для навчання (базовий рівень)», «Стрес-менеджмент для освітян».

Пройдені онлайн-курси засвідчують, що викладачі кафедри української мови постійно підвищують свою кваліфікацію.