Участь студентів у науковій конференції

Під час підготовки до захисту випускних кваліфікаційних робіт важливим етапом є апробація результатів наукових досліджень шляхом участі в конференціях з публікацією тез у збірниках матеріалів конференцій.

Студенти ІV курсу спеціальності 035 «Філологія (Українська мова і література)» Людмила Ваків та Ігор Городецький (науковий керівник – доц. Ірина Джочка) апробували результати своїх бакалаврських робіт з української мови, узявши участь у ІІ науково-практичній конференції “Мова, література та культура в сучасному гуманітарному часопросторі” (м. Івано-Франківськ, 19-20 квітня 2024 р.).

Тези доповідей “Дескриптивні лексеми на позначення мовлення в художньому тексті роману Володимира Лиса «Вифлеєм»” (Л.А. Ваків, І.Ф. Джочка) і “Реалізація інтенції-запиту в конструкціях із питальними частками (на матеріалі роману Марії Ткачівської «Княгиня Острозька»)” (І.Ю. Городецький, І.Ф. Джочка) опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Вітаємо студентів Факультету філології та бажаємо успіхів і надалі!