ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ЛІЦЕЇ №13 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На базі проходження практики в ліцеї № 13 Івано-Франківської міської ради студентки-практикантки Тернінчук Надія та Фединяк Вікторія провели профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу (29.04.24). Студентки мали на меті докладно розповісти випускникам про можливості та переваги навчання в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника, зокрема на факультеті філології. Зосередження на цьому типі діяльності було зумовлене тим, що питання професійного вибору учнів та профільного навчання в ліцеях на сьогоднішній день дуже актуальне. Профорієнтаційна робота спрямована з метою допомогти учням усвідомити свої інтереси, здібності та цілі, щоб прийняти обґрунтоване рішення щодо майбутньої професії. Під час профорієнтаційної роботи ліцеїстам було представлено студентський путівник, у якому є уся необхідна інформація про Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника. Крім того, на інтерактивній дошці було продемонстровано презентацію про факультет філології, де учні могли ознайомитися з особливостями навчання, перспективами кар’єрного зростання та можливостями після завершення навчання. Зацікавленість ліцеїстів та кількість запитань свідчила про успішно проведену профорієнтаційну роботу. Чекаємо нових студентів в авдиторіях університету, зокрема на Факультеті філології.

#зПНУможливоВСЕ