На Факультеті філології відбувся мовознавчий брейн-ринг

22 травня з нагоди 158-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка на серед студентів другого курсу групи УМЛф-22 відбувся мовознавчий брейн-ринг під керівництвом доктора філологічних наук, професора Голянич М. І.

Мета заходу полягала в тому, щоб перевірити вміння студентів застосувати набуті знання з граматики, словотвору, морфеміки української мови, а також поезії і фольклору на практиці.

Проводили захід студенти третього курсу групи УМЛс/о-31 Возняк Діана та Волощук Діана, які вже мали досвід вести схожі виховні і позакласні заходи на практиці у школі. Студенти поділилися на дві команди з доволі символічними назвами: «Я – українець» та «Я – патріот».

Виконуючи різноманітні завдання, під час гри учасники виявили свої творчі здібності, уміння працювати в команді, загальну ерудицію, а також перевірити рівень здобутих знань в університеті.

За правильністю відповідей стежили доценти Лазарович О. М. та Стефурак Р. І.

Перемогу отримала команда «Я – українець». Студентам сподобалась така форма проведення занять, адже це урізноманітнює та робить процес навчання цікавішим.