28 квітня 2021 року студентки Факультету філології Христина Тимчук і Яніна Гаргара під керівництвом доцентки кафедри української мови Оксани Ципердюк провели в межах виробничої навчально-виховної педагогічної практики профорієнтаційно-виховний захід «Василь Стефаник – маестро української новели» для старшокласників ліцею № 16 Івано-Франківської міськради.
Василь Стефаник – маестро української новели
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2021/04/20210428_113303-1024x768.jpg)