Добігає кінця п’ятий тиждень виробничої навчально-виховної педагогічної практики

Студентка Світлана Градюк організувала зустріч з одинадцятикласниками Надвірнянського ліцею №1 імені В. М. Чорновола. Практикантка провела виховний захід «Ірина Яцура – визначна надвірнянка, поетеса, педагог». Учасники заходу згадали нелегкий життєвий, проте дуже творчий шлях поетеси, переглянувши презентацію, яку підготувала бакалавриня, ознайомились із книгами Ірини Яцури; ліцеїсти декламували поезії та байки.

«У народі кажуть, що коли хоч одна душа пам’ятає людину, то це означає, що вона недарма прожила на світі. Такою і була Ірина Яцура. У дружній, щирій атмосфері ми вшанували пам’ять поетеси, кожен взяв щось для себе нове», – ділиться враженнями Світлана.

Під час зустрічі бакалавриня поділилася з майбутніми абітурієнтами ще й власним досвідом навчання на Факультеті філології, розповіла про цікаві моменти студентського життя, захопливі пари, літературні вечори та різні події, які відбуваються у стінах факультету.

Упевнені, що з кимось із ліцеїстів обов’язково побачимося вже в авдиторіях нашого факультету!