З нагоди ювілею університету грамотами й подяками було нагороджено найкращих викладачів. Серед них – доцентка кафедри української мови Ірина Орестівна Бабій, яка отримала почесну грамоту за високий професіоналізм та сумлінну працю.
Колектив кафедри щиро вітає нашу колегу і бажає успішного здійснення всіх планів і задумів, натхнення і нових звершень.
Доцентка кафедри української мови нагороджена почесною грамотою до ювілею ПНУ
![](https://kum.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/45/2020/05/Ірина-Орестівна-грамота-1024x745.jpg)