Безкоштовна онлайн-підготовка до ЗНО триває!

Шановні абітурієнти!
Продовжуються онлайн-заняття для школярів з української мови в рамках проекту “Просте ЗНО з ПНУ”. На минулих зустрічах усі охочі мали змогу повторити розділ “Орфографія” з доцентом кафедри української мови Джочкою Іриною Федорівною. За допомогою презентацій, у яких було висвітлено теоретичний матеріал, та розв’язування тестових завдань одинадцятикласники повторили орфограми, ще раз пригадали найскладніші випадки правопису слів та типові помилки, які допускають школярі під час тестування. На наступних заняттях вступники матимуть змогу систематизувати свої знання з морфології з доцентом кафедри української мови Іванишин Наталією Ярославівною. Запрошуємо усіх охочих приєднуватися до онлайн-занять щовівторка о 12.00.
Усім абітурієнтам бажаємо успішної підготовки та вступу. Чекаємо на Вас у ПНУ!