УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ЗАХОДІ, ПРИСВЯЧЕНОМУ УКРАЇНСЬКИМ ДІАЛЕКТАМ

15 квітня 2024 року в межах наукового семінару відділу лексикології, лексикографії та структурно-математичної лінгвістики Інституту української мови НАН України відбулася відкрита лекція кандидата філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу діалектології названого Інституту Людмили Віталіївни Рябець. Тема наукового заходу «Лексикографічний формат українських діалектів кінця ХХ – початку ХХІ століття» актуальна й об’єднала науковців та здобувачів освіти з багатьох вишів України.

Приємно, що серед лексикографічних праць, які згадувала і доповідачка у своїй лекції, і директор Інституту української мови Павло Юхимович Гриценко під час жвавого обговорення, було двотомне видання професорки нашої кафедри Марії Іванівни Голянич «Мовний портрет села Тюдів».

У заході взяла участь доцентка Любов Іванівна Пена.