ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД У КОЛОМИЙСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

1 травня студентка групи УМЛсо-32 Владислава Дячук зустрілася з учнями  11-А класу Коломийського ліцею № 2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області, у якому проходила свою першу педагогічну практику (методист – доц. Любов Пена). Під час бесіди з випускниками юна філологиня продемонструвала презентацію та відеоролики про факультет філології, поінформувала про навчання, викладацький склад, студентське життя, поділилася своїми враженнями про навчання на нашому факультеті.

«Профорієнтація проходила у веселій невимушеній атмосфері. Після перегляду відео та презентації ліцеїсти не соромилися запитувати мене про те, що їх цікавило (абсолютно все). Питань було багато, мені це сподобалось, адже учні хотіли більше дізнатися про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та про мою рідну спеціальність», – розповідає Влада.

Сподіваємось побачити випускників ліцею в авдиторіях ПНУ.