Участь у семінарі “Актуальні проблеми сучасного українського мовознавства” з нагоди 30-річчя кафедри сучасної української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

01. 05. 2024 відбувся семінар “Актуальні проблеми сучасного українського мовознавства” з нагоди 30-річчя кафедри сучасної української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Із вітальним словом виступив доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ґрещук Василь Васильович.

Мовознавець наголосив, що здобутками кафедри сучасної української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. послуговується науково-педагогічна спільнота україністів всієї нашої держави та закордоння. Василь Васильович підкреслив значущість діяльності докторки філологічних наук, професорки Гуйванюк Ніни Василівни, у якій органічно поєднувалися хист глибокої дослідниці складних мовознавчих проблем і поетичність натури, врода й задушевність, організаторські здібності й здоровий прагматизм, щедрість ділитися своїми знаннями з тими, хто цього потребував, прагнення якісно і вчасно завершити розпочату справу, особлива залюбленість у життя і легкість та вправність долання перешкод, величезний досвід і вміння якнайкраще ним розпорядитися. Науковець зауважив, що особисті якості, харизма й науково-педагогічна діяльність Ніни Василівни значною мірою визначили обличчя кафедри сучасної української мови.

Професор побажав кафедрі допитливих розумних бакалаврів, магістрів, аспірантів, нових звершень у лінгвістиці й лінгводидактиці і гідно тримати планку творчих устремлінь, заданих Ніною Василівною Гуйванюк, берегти, розвивати й примножувати традиції.