Проведення виховного заходу в ліцеї №23 ім. Р. Гурика для учнів 5-7 класів на тему: “Українська вишиванка – символ міцності та нездоланності”

Вишиванка — поема життя,

Закодована вічність в узорах.

Їй ніколи нема забуття:

Геній Роду не стерти на порох!

Студенти 3 курсу ОР Бакалавр Факультету філології продовжують відчувати себе справжніми вчителями при проходженні навчально-виховної педагогічної практики в середніх класах.

Ключовою освітньою метою є не лише навчальна, а й виховна, призначення якої полягає в розвитку в учнів любові до рідної землі, слова, традицій.

01.05.2024 студенти спеціальності 035 Філологія провели виховний захід на тему “Українська вишиванка – символ міцності та нездоланності”для учнів 5-7 класу ліцею №23 ім. Р. Гурика. Практикантки вдало проявили свої організаторські вміння, організувавши креативний захід, який має вагомий пізнавальний та виховний вплив на учнів.

Дійство відвідала професорка кафедри української мови Голянич Марія Іванівна, яка підкреслила високий рівень підготовки та професійну компетентність студенток-практиканток.

Кафедра української мови бажає успіхів студентам на нелегкій, але надзвичайно важливій педагогічній ниві.