Студенти-магістранти провели ток-шоу «Говорить Україна: питання статусу української мови»

5 листопада 2018 року на Факультеті філології розпочалося святкування Тижня української писемності та мови. Відкривати святкову програму заходів випала нагода студентам-магістрантам І курсу спеціальності «Українська мова і література». Вони, під керівництвом доцента кафедри української мови Ґрещук Валентини Василівни, підготували справжнє ток-шоу «Говорить Україна», присвячене питанню статусу української мови. Було заторкнуто кілька проблем: діалектне мовлення і доречність його використання, питання суржику, мова реклами та ЗМІ.

«Героями» шоу стали представники різних мовних ареалів, діячі культури, науки, мистецтва, тому глядачі змогли відчути мовні особливості кожного учасника дискусії. Шляхом бурхливих обговорень усім присутнім вдалося дійти висновку, що українська мова – єдина державна мова в Україні, яка має перспективи розвитку і майбутнє якої залежить від кожного з нас!