29 лютого 2020 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. До складу журі секції “Українська мова” увійшли доцентки кафедри української мови Валентина Ґрещук, Віра Пітель, Оксана Семенюк. На секції свої наукові праці, які відзначалися актуальністю, різноаспектністю тематики, самостійністю і науковою новизною, захищали 9 конкурсантів. Переможцями стали: учениця 10 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Вікторія Малиновська (І місце), учениця 11 класу Долинського академічного гуманітарного ліцею №6 Оксана Юсип (ІІ місце), учениця 10 класу Калуської гімназії ім. Д.Бахматюка Роксолана Гриців (ІІІ місце), учениця 10 класу Калуського ліцею №2 Анастасія Корнійчук (ІІІ місце), учениця 10 класу Долинського наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІст. Христина Федоришин (ІІІ місце).