Рада стейкхолдерів Факультету філології

05 березня 2020 року на Факультеті філології відбулася Рада стейкхолдерів: зустріч керівництва, викладачів факультету, гарантів освітніх програм доцента Ірини Бабій та професора Наталії Мафтин, студентів усіх чотирьох курсів спеціальностей 035 Філологія (українська мова і література) і 014.01 Середня освіта (українська мова і література) із зовнішніми стейкхолдерами.

В обговоренні освітніх програм, можливостей майбутнього працевлаштування студентів узяли участь:
Дячишин Іван Федорович – керівник ТзОВ «Місто-НВ»;
Власта Власенко – заступник директора Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості;
Шаран Оксана Ігорівна – завідувач відділу краєзнавчої літератури Обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. Франка;
Яслик Володимир Іванович – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ;
Жураківська Олеся Олександрівна – учитель української мови та літератури Калуської гімназії.

На раді було прийнято проєкт положення про Раду стейкхолдерів, у якому визначено завдання, напрями впливу стейкхолдерів на забезпечення якості освітньої діяльності, інструментарій впливу стейкхолдерів на забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти.