Відбулися захисти магістерських робіт!

Розпочинаємо тиждень із приємних новин!
16, 17, 18 і 21 грудня на Факультеті філології відбулися захисти дипломних робіт студентів денної і заочної форм навчання магістерських освітніх програм “Українська мова і література” та “Середня освіта (Українська мова і література)”. Екзаменаційна комісія у складі проф. Василя Ґрещука (голова), проф. Марії Голянич і проф. Степана Хороба відзначила актуальність і новизну наукових досліджень, високий рівень підготовки фахівців, їх уміння та навички аналізувати художній текст, творчість українських письменників, систематизувати мовознавчі та літературознавчі наукові джерела, робити синтезовані узагальненння і висновки.
Серед мовознавчих проєктів варто виокремити дослідження Драніциної Наталії (Історія українського правопису ХХ-ХХІ ст.; науковий керівник – проф. Ґрещук В.В.), Личук Діани (Омонімічні прислівники і частки як матеріал для вивчення міжчастиномовних переходів у шкільному курсі морфології; науковий керівник – доц. Джочка І.Ф.), Созанської Христини (Структура та функціонально-семантичні особливості дієслівних грамем категорії способу в СУМ (на матеріалі сучасної української поезії); науковий керівник – проф. Барчук В.М.). Цих студенток було рекомендовано до вступу в аспірантуру на спеціальність «Українська мова».
Вітаємо наших магістрантів і бажаємо досягти нових професійних вершин! Пишаємося вами!