Доцентка Оксана Ципердюк узяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Доцент кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Оксана Ципердюк узяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії розвитку та пріоритетні завдання філологічних наук», організованій Класичним приватним університетом (Україна) та Академією «Болашак» (Казахстан).

Оксана Ципердюк подала на конференцію доповідь «Релігійна лексика в Російсько-українському словнику за редакції А. Ю. Кримського та С. О. Єфремова і сучасний мовний контекст», тези якої опубліковано в збірнику матеріалів конференції.

Науковий захід, який відбувся на базі Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), також підтримали своєю участю науковці з інших міст України: Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Полтави, Одеси, Запоріжжя, Сум, Кропивницького, Кам’янця-Подільського, Ірпеня, Сівєродонецька.