Студентка Лідія Попич та її науковий керівник Оксана Ципердюк узяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Студентка 4 курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» Факультету філології Лідія Попич та її науковий керівник Оксана Ципердюк, доцент кафедри української мови ПНУ, узяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Таврійські філологічні наукові читання», організованій Таврійським національним університетом імені В. І. Вернадського.

Лідія Попич подала на конференцію доповідь «Лінгводидактичні можливості новел Василя Стефаника під час вивчення лексикології в середній школі», Оксана Ципердюк«Стильові домінанти проповідей Григорія Хомишина». Тези доповідей опубліковано в збірнику матеріалів конференції.

Науковий захід, який відбувся на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (м. Київ), також підтримали своєю участю науковці з інших міст України: Києва, Полтави, Одеси, Запоріжжя, Херсона.