Викладачі кафедри взяли участь у наукових читаннях

Доктор філологічних наук, завідувач кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марія Брус, доцент кафедри української мови Оксана Ципердюк і студентка 4 курсу факультету філології Ярина Ошитко взяли участь у наукових читаннях, присвячених 85-ій річниці від дня народження доктора філологічних наук, професора Муромцевої Ольги Георгіївни, які відбулися 16 лютого 2023 року в Харкові віддалено.

Марія Брус виступила із доповіддю «Розвиток категорії фемінітивності в контексті лексичних процесів нової української літературної мови».

Оксана Ципердюк і Ярина Ошитко підготували у співавторстві доповідь «Мікротопоніми села Чагрів Рогатинського району Івано-Франківської області: словотвірний аспект».

Конференція відбулася під егідою кафедри українознавства і лінгводидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, кафедри української мови Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківського історико-філологічного товариства. Організаторами наукового зібрання були доктор філологічних наук, професор кафедри української мови ХНУ імені В. Н. Каразіна, секретар Правління Харківського історико-філологічного товариства Анатолій Нелюба, кандидат економічних наук, доцент кафедри суспільно-економічних дисциплін і географії ХНПУ імені Г. С. Сковороди Юлія Муромцева та кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства і лінгводидактики ХНПУ імені Г. С. Сковороди Наталія Варич.

Тези виступів, підготовлені до наукових читань, буде надруковано в збірникові наукових праць ХНПУ імені Г. С. Сковороди «Український світ у наукових парадигмах» (випуск 10, 2023).