Шевченко, який надихає

Поетична хвилина «Мій Шевченко» – такий захід, присвячений ушануванню 209 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, відбувся впродовж 6–10 березня 2023 року на початку навчальних занять із дисциплін «Сучасна українська мова» та «Українська мова за професійним спрямуванням» (викладач – доцент кафедри української мови Оксана Ципердюк).

Улюблені поетичні рядки із творів Тараса Шевченка цитували студенти 3 та 1 курсів спеціальностей 035 Філологія, 035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – чеська; 035 Філологія, 035.033 Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська; 014 Середня освіта, 014.02 Мова і література (польська) факультету філології та спеціальності 035 Філологія, 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Юнки та юнаки також поділилися з однолітками своїми думками про значення Шевченкових текстів сьогодні, в умовах російсько-української війни, висловили власні міркування щодо актуальності творчості Кобзаря в сучасній Україні, зокрема й серед молоді.

Далі пропонуємо ознайомитися з окремими прозірками (слайдами) з тих, які студенти спеціально створили для заходу і якими засвідчили зацікавлення Шевченковою поезією, її глибоке розуміння, продемонструвавши водночас свою небайдужість та активну громадянську позицію.