УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ В НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «УКРАЇНСЬКІ СТУДІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ КОНТЕКСТІ»

20 жовтня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українські студії в європейському контексті», організована громадською організацією «Інноваційні обрії України». Серед напрямів її роботи були й ті, які стосуються мовознавчих досліджень, зокрема: «Мовні особливості художніх текстів»; «Актуальні проблеми методики навчання дисциплін гуманітарного спрямування»; «Використання інформаційних технологій в освітній, науковій та професійній діяльності» та ін.

У цьому науковому заході взяли участь доценти кафедри української мови Л.І.Пена з виступом на тему «Діалектні риси художньої прози Дмитра Пожоджука» та В.М.Пітель зі здобувачкою освіти О.В.Сенчук з виступом на тему «Функційне навантаження суспільно-політичної лексики в есеїстиці Юрія Андруховича (на матеріалі книги «Диявол ховається в сирі»)».

За результатами роботи конференції опубліковано 7-ий випуск збірника наукових праць «Українські студії в європейському контексті».