УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ МОВНОГО АРСЕНАЛУ

23 квітня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного під час Мовного арсеналу «Українська мова як маркер національної ідентичності: від традицій до сучасності» відбулася онлайн-лекція докторки філологічних наук, професорки кафедри педагогіки початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольги Деркачової. Її презентаційний виступ «Вчительки, акторки, науковиці: фемінітивна історія української мови» заплановано в межах академічного руху «Гостьовий професор».

В онлайн-заході взяли участь завідувачка нашої кафедри Марія Брус, про наукові здобутки якої в царині діахронного й синхронного дослідження фемінітивів неодноразово згадувала доповідачка, та доцентки Любов Пена і Оксана Ципердюк.