Вас вітає кафедра української мови

Кафедра української мови – одна з найдавніших кафедр університету, яка виникла одночасно із заснуванням тоді ще педагогічного інституту. Сьогодні кафедра – це потужний осередок наукового лінгвістичного життя Прикарпаття, де працюють провідні вчені-мовознавці, доктори й кандидати наук. Викладачі кафедри є авторами низки монографій, науково-методичних посібників та підручників, статей у різних фахових виданнях, серед яких і місцеві “Вісник Прикарпатського національного університету” та “Українознавчі студії”.

Кафедра української мови є випусковою зі спеціальностей 014 Середня освіта 014.01 Українська мова і література та 035 Філологія 035.01 Українська мова та література (для ОР бакалавр та магістр).