І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

7 листопада 2018 року в рамках Тижня української писемності та мови відбувся І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Щороку наша кафедра традиційно запрошує на нього знавців української мови з різних факультетів, об’єднуючи їх у дві категорії: «Філологи» (студенти Факультету філології, Педагогічного факультету, Факультету іноземних мов та Коломийського інституту) і «Нефілологи» (студенти інших факультетів та інститутів університету).

З вітальним словом на початку конкурсу до його учасників звернувся завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Василь Васильович Ґрещук. У конкурсі взяли участь 30 студентів-філологів і 27 студентів-нефілологів.