Вийшов друком ІІІ випуск Студентського філологічного вісника

Вийшов друком ІІІ випуск Студентського філологічного вісника (головний редактор – проф. Василь Ґрещук).
Збірник покликаний забезпечити не тільки виконання вимог навчального плану студентами-випускниками, а й апробацію теоретико-описових положень дипломного дослідження. Цьогоріч до Вісника ввійшло 20 статей мовознавчого та 15 статей літературознавчого напрямів.
Маємо надію, що Студентський філологічний вісник стане основою формування фахових навичок і дослідницького досвіду бакалаврів та магістрів у царині філологічних наук.
P.S. Запрошуємо авторів отримати свої примірники на кафедрі української мови (звісно, після покращення епідемічної ситуації).
P.P.S. Переглянути Вісник можна на сайті кафедри української мови у розділі Наукова діяльність → Студентський філологічний вісник.