Викладачки кафедри української мови Брус Марія Петрівна і Пена Любов Іванівна провели онлайн-зустріч із випускниками 2021 р., зокрема учнями 11-А та 11-Б загальноосвітньої школи № 1 м. Городенка за участю класних керівників цих класів – Дем’яненко Оксани Мирославівни і Віжнюк Галини Ярославівни. Під час розмови учні ставили запитання (про працевлаштування після закінчення університету, про перспективи реалізації здобутих кваліфікацій на факультеті філології, про договори університету щодо працевлаштування випускників, про зв’язки та взаємообмін між студентами зарубіжних вузів та ін.). Абітурієнтам показано презентацію про сучасний стан університету, переваги й перспективи навчання на спеціальностях факультету філології (28 лютого 2021 р.).