Вітаємо студентку IV курсу Василину Чеховську із публікацією в березневому випуску газети “Освітянське слово”!

Іще одна студентська публікація побачила світ цими днями!
У березневому випуску газети “Освітянське слово” вийшла стаття студентки IV курсу Факультету філології Прикарпатьского національного університету імені Ваисля Стефаника Василини Чеховської під назвою “Відомості з діалектології на уроках української мови”.
«Працюючи над курсовою роботою, бакалаврською, готуючись до звітної конференції, я зібрала надзвичайно цікавий матеріал і спробувала поділитися своїми здобутками.
Надзвичайно вдячна своєму науковому керівникові Валентині Ґрещук за величезну підтримку, натхнення працювати і не зупинятися на місці, і за те, що підказала мені один із шляхів апробації наукових досліджень, і як результат– моя перша стаття. Вчасні та цінні настанови наукового керівника допомагають у роботі й окрилюють на нові звершення.
Укотре переконуюсь, що Факультет філології ПНУ імені В. Стефаника дозволяє творчо розвиватися і навіть у період дистанційного навчання ми можемо плідно працювати, удосконалювати свої здібності.
Далі ‒ тільки вперед з новими ідеями», ‒ поділилася Василина.
Вітаємо Василину з першою публікацією і бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Прочитати статтю можна за цим покликанням: https://www.ippo.if.ua/…/Osvitjanske_slovo/2021/4-5.pdf