Онлайн-марафон підготовки до ЗНО з кафедрою української мови триває!

У неділю, 21 березня, доцентка кафедри української мови Роксолана Стефурак провела третє заняття з підготовки до ЗНО. До віртуальної авдиторії завітало 87 осіб!
Абітурієнти повторили навчальний матеріал із розділів «Будова слова» та «Словотвір», узагальнили й систематизували набуті знання, оскільки активно долучилися до виконання завдань, логічно міркували над значущими частинами слова та способами словотворення, уміло визначали правильні варіанти в тестах.
Слід зазначити, що переконливі відповіді окремих відвідувачів на складні запитання приємно здивували.
Особлива подяка тим, хто втретє зайшов у ZOOM і невтомно працював. Завдяки таким учням переконуєшся, що мова – це зброя, яка береже кордон держави.
Маємо сподівання, що проведене заняття допоможе абітурієнтам успішно скласти ЗНО та вступити на омріяну спеціальність. Будемо раді бачити таких талановитих, активних і розумних людей офлайн у ПНУ!
Наступної неділі, 28 березня, охочі зможуть повторити розділ «Орфографія» із доценткою кафедри української мови Іриною Джочкою.
Отож готуємося до ЗНО разом – викладачі й майбутні студенти!
Усе буде добре!