Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

25 лютого 2023 року в онлайн-форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У роботі журі секції української мови взяли участь доцентки кафедри української мови факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ірина Джочка й Оксана Ципердюк. Конкурс проходив у три етапи: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт; постерний захист; наукова конференція. Учасники представили результати своїх науково-дослідних робіт, присвячених актуальним лінгвістичним темам з лексикології, ономастики, діалектології. Усі роботи відзначалися науковою новизною, самостійністю та оригінальністю. Конкурсантки продемонстрували вміння чітко, доступно й послідовно висловлювати свої міркування, критично аналізувати досліджувану проблему. Усіх учасників конкурсу ознайомлено з перевагами й перспективами навчання на спеціальностях «Філологія (Українська мова і література)» та «Середня освіта (Українська мова і література)» і запрошено продовжити свої наукові пошуки в галузі лінгвістики на факультеті філології ПНУ.