Триває практика магістрів

Магістри першого курсу проходять асистентську практику. Своїми враженнями про проведені заняття ділиться магістриня спеціальності “Філологія (Українська мова і література)” заочної форми навчання Інна Сліпак (керівник – доц. Любов Пена).
«Ще зовсім недавно я була студенткою першого курсу, а тепер відчула себе в ролі педагога. Моїм найголовнішим завданням було поділитися своїми знаннями зі студентами. На власному досвіді я переконалася, що обраний професійний шлях є як складним, так водночас і цікавим. За період практики я навчилася застосовувати методи роботи, які активізують пізнавальну діяльність студентів.
Дякую групам Ф-11 та Н-11 (факультет іноземних мов, спеціальності «Німецька мова і література» та «Французька мова і література») за активну співпрацю на парах із навчальної дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням»; впевнена, що ви досягнете великих успіхів у своїй майбутній професії. Бажаю вам творчості креативності та віри у свої сили».
Успіхів та професійного утвердження і зростання нашим магістрам!