Профорієнтаційна зустріч у Городенківському ліцеї № 1 імені Івана Данилюка

У рамках профорієнтаційної роботи Брус Марія Петрівна відвідала Городенківський ліцей № 1 імені Івана Данилюка, зустрілася з його керівництвом, учнями одинадцятого класу та їхнім наставником – Ольгою Василівною Струк. Викладачка провела довгу бесіду з випускниками про навчальний процес у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, продемонструвала деякі власні наукові й навчальні праці. Під час зустрічі розповіла про умови вступу й навчання в закладі вищої освіти, про структурні підрозділи університету та їхні освітні спеціальності. Найбільшою мірою звернула увагу на факультет філології, освітньо-професійні програми, реалізовані в межах цього підрозділу, кадровий потенціал, особливості й пріоритети навчання на факультеті.

Одинадцятикласники висловлювали власні наміри й бажання щодо вибору майбутньої професії та відповідного вищого навчального закладу. Окремі вже визначили для себе здобуття освіти в ПНУ, щоб навчатися в межах своєї області. Проте багато учнів ще не має чітко сформованої позиції та прагне насамперед успішно скласти національний міжпредметний тест.