В Івано-Франківську запустили серію вебінарів підготовки школярів до тестування

Щоб допомогти випускникам покращити рідну мову, Прикарпатський національний університет розпочав безкоштовну підготовку до мультипредметного тесту серед школярів. Онлайн-курс побудований у формі інтерактивностей. Це сприяє повторенню теоретичних знань з української мови і дає змогу ретельно підготуватися до НМТ.

Підготовка проходить у невимушеній та товариській атмосфері: учень завжди може попросити викладача ґрунтовніше пояснити незрозумілий матеріал та уточнити всі мовні тонкощі. Із кожним роком кількість охочих покращити знання стрімко збільшується. Проведення курсів орієнтовно триватиме до вступної кампанії, щоб абітурієнти змогли узагальнити відомості зі всіх лінгвістичних розділів.

Сподіваємося, що заняття, проведені викладачами кафедри української мови, допоможуть учням успішно скласти тестування та вступити до омріяних навчальних закладів.