СПІВПРАЦЯ З УКРАЇНСЬКИМИ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ МАГІСТРА

З метою обміну досвідом у веденні навчальної, організаційної, наукової діяльності, а також щодо розроблення й оновлення освітніх програм зі спеціальності 035 Філологія для рівня магістра проведено зустріч у формі онлайн для завідувачів кафедр української мови, зокрема Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (М.П.Брус), Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича (С.Т.Шабат-Савка) та Криворізького державного педагогічного університету (Ж.В.Колоїз). Професорка С.Т.Шабат-Савка розповіла з досвіду гаранта освітньої програми про недавню акредитацію своєї ОП «Українська мова і література» для магістрів і про зауваження та пропозиції, які отримала від експертної комісії. Професорка Ж.В.Колоїз дуже скрупульозно вивчила структура нашої ОП «Українська мова і література», порівнявши зі своєю, рекомендувала врахувати зміни й доповнення відповідно до нових нормативних документів.

На зустріч було запрошено випускників першого освітнього рівня Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які готуються до вступу в магістратуру, цікавляться, як зможуть подовжувати навчання за освітньою програмою «Українська мова і література» та здобути рівень магістра і як подібну освітню програму реалізують у різних державних закладах вищої освіти України.