Відбувся І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Сьогодні, 27.10, у День української писемності і мови, стартував І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який об’єднав студентів різних факультетів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У змаганні на знання рідної мови взяли участь більше 30 учасників, кожен з яких залюблений в українське слово, усвідомлює важливість вивчення, підтримки і популяризації свого.
Перед виконанням завдань до студентів з вітальним словом звернувся декан Факультету філології, доктор філологічних наук, професор Роман Голод, який акцентував на важливості збереження національної ідентичності – мови, що в сучасних умовах стає потужною зброєю, кордоном держави, чинником, здатним об’єднувати. Підтримала студентів, побажавши їм успішного виконання конкурсних завдань, і завідувачка кафедри української мови, докторка філологічних наук Марія Брус. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення такого заходу в авдиторіях, на своїй землі.