ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Колектив кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника сердечно вітає зі славним ювілеєм

КАТЕРИНУ ГРИГОРІВНУ ГОРОДЕНСЬКУ – доктора філологічних наук, професора, завідувача відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України!

Вельмишановна Катерино Григорівно, цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток лінгвоукраїністики та духовне відродження нації, безмежну відданість мовознавчій науці, працьовитість і наполегливість!
Зичимо щасливого довголіття під мирним небом України, крицевого здоров’я, невичерпної сили і творчої наснаги для нових наукових здобутків!
Бажаємо Вам і надалі черпати снагу до життя і творчости з духовних скарбниць рідного народу!
Хай Вам завжди яскраво світить незгасна зоря українського слова!