ГОЛЯНИЧ МАРІЯ ІВАНІВНА. МОВНИЙ ПОРТРЕТ СЕЛА ТЮДІВ

ГОЛЯНИЧ МАРІЯ ІВАНІВНА. МОВНИЙ ПОРТРЕТ СЕЛА ТЮДІВ.
Словник. У 2-х т. Том І. А−М. Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2018. 1000 с.
У словнику представлено результати діалектологічного дослідження, розкрито особливості говірки села Тюдів Косівського району Івано-Франківської області. Перший (А‒М) і другий (Н‒Я) томи словника містять слова і стійкі звороти, що репрезентують говіркове мовлення мешканців села. Словник призначений передусім дослідникам-діалектологам, а також орієнтований на широке коло мовознавців, літераторів, фольклористів, студентів філологічних спеціальностей, учителів – усіх, хто цікавиться проблемами діалектів, живого народного мовлення, матеріальною і духовною культурою гуцулів.
Електронний варіант праці:
ГОЛЯНИЧ МАРІЯ ІВАНІВНА. МОВНИЙ ПОРТРЕТ СЕЛА ТЮДІВ. Словник. У 2-х т. Том ІІ. Н−Я. Івано-Франківськ : Лілея-НВ, 2022. 1262 с.
У словнику представлено результати діалектологічного дослідження, розкрито особливості говірки села Тюдів Косівського району Івано-Франківської області. Другий том (Н‒Я) словника, як і перший (А–М), містить слова і стійкі звороти, що репрезентують говіркове мовлення мешканців села. Словник призначений передусім дослідникам-діалектологам, а також орієнтований на широке коло мовознавців, літераторів, фольклористів, студентів філологічних спеціальностей, учителів – усіх, хто цікавиться проблемами діалектів, живого народного мовлення, матеріальною і духовною культурою гуцулів.
Електронний варіант праці: http://lib.pnu.edu.ua:8080/handle/123456789/17696…