Участь доценток кафедри в семінарі з творчопису

25 січня 2024 року доцентки кафедри української мови Роксолана Стефурак, Наталя Іванишин, Віра Пітель взяли участь у семінарі з творчопису, який провела американська колега Aimee Buckner (авторка книги про методику творення тексту для учнів шкіл США) в рамках «Національного проєкту: пишемо есе» від ГО «Смарт освіта», який функціонує за підтримки компанії Grammarly.
Досвід цього спілкування дуже цінний, оскільки з 2025 року в українських школах МОН планує введення пілотного курсу академічного письма, який куруватимуть учасниці цього грантового проєкту.
«Національний проєкт: пишемо есе» вийшов на фінішну пряму, його учасники завершують написання електронного підручника для учителів-словесників та всіх охочих практикуватися в текстотворенні. На початку  лютого буде відкрито доступ до першого модуля електронного підручника.
Відрадно, що в такі темні часи світло рідного слова не втрачає яскравості.
Усе буде Україна!