УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧОК КАФЕДРИ У ВІДКРИТІЙ ЛЕКЦІЇ ІНСТИТУТУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ НАН

27 лютого під час відкритого засідання Вченої ради Інституту української мови НАН України відбулася лекція «Українська історична дериватологія в контексті славістики: проблеми і перспективи», яку провела кандадат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу історії української мови і ономастики названого інституту  Коца Руслана Олександрівна. Було наголошено на тому, що українська історична дериватологія посідає повнопране місце у славістиці, має давню історію й успішні починання, акцентовано на її здобутках, а також окреслено перспективи, що передбачають реалізацію основоцентричного, прагматичного та гніздового аспектів дериватологічних студій. Неодноразово лекторка згадувала дослідження членів кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ґрещука Василя Васильовича, Джочки Ірини Федорівни та ін. Після лекції відбулося жваве обговорення прослуханої інформації.

До цього наукового заходу долучилися завідувачка кафедри Брус Марія Петрівна та доцентка кафедри Пена Любов Іванівна.